Spódnice są rodzajem odzieży, które można w doskonały sposób podkreślić twoją kobiecość, wyeksponować nogi. Zaletą praktycznie każdej ze spódnic jest elegancja. Nie tylko więc wyszczuplenie sylwetki jest korzyścią wynikającą z włożenia spódnicy. Warto mieć więcej ich w swojej szafie i korzystać z wszystkich zalet, które posiadają. Nie ważna jest okazja, spódnice zawsze się sprawdzą. Trzeba tylko wybrać jej odpowiedni rodzaj i kolor. W pracy liczy się elegancja, na wielkie wyjście można pozwolić sobie na coś bardziej ekstrawaganckiego. W każdym z tych przypadków spódnica pozytywnie wpłynie na twój wygląd.

 

Jeżeli masz szerokie biodra, w takim przypadku lepszym wyborem od spódnicy ołówkowej może okazać się spódnica w kształcie litery A. Najlepiej, aby spódnica sięgała lekko przed kolano. Wtedy osiągniesz najlepszy efekt wyszczuplenia. Jeśli nie jesteś przekonana do swoich łydek, w takim przypadku zadbaj o buty na obcasie, które przede wszystkim wydłużą nogi.

 

W spódnicy mini możesz naprawdę świetnie wyglądać. Ważne jednak jest to, abyś miała dłuższe nogi. Unikaj takiej spódnicy, gdy masz raczej szersze biodra. Spódnica mini jest idealna w przypadku, gdy zależy ci na wyszczupleniu sylwetki, która jest wzorowa. Jeżeli uważasz, że bycie szczupłą wiąże się z wyższym poczuciem atrakcyjności i dodaniem sobie pewności siebie, w takim przypadku spódnice mini powinny się znaleźć w centrum twojej uwagi.

 

Reserved: Asymetryczna spódnica w kratę 140zł 

 

Reserves: Spódnica z lampasami 60zł

 

Guess: Powlekana spódnica z paskiem 399zł

Podoba Ci się artykuł?