Wakacje już się zaczęły. W lato kompletujemy nową garderobę, żeby dobrze czuć się w upał. Jedną z najważniejszych części też garderoby jest niewątpliwie kostium kąpielowy, a znaczy czas się wybrać na plażę i wykąpać się w jeziorze czy morzu. Jaki strój kąpielowy wybrać, żeby twoje plażowanie w tym roku było maksymalnie komfortowe i żebyś wyglądała olśniewająco!

 

Stroje jednoczęściowe, nowa moda 2019

 

Jakie kostiumy kąpielowe należą do najmodniejszych w tym sezonie? Jednoczęściowe stroje kąpielowe bez wątpienia kojarzą się z lekcjami wychowania fizycznego i pływaniem w basenie sportowym w czapku i okularach. Te stroje nie należą do najbardziej atrakcyjnych, nie mniej jednak latem 2019 stroje jednoczęściowe pojawili się w nowej odsłonie i teraz są nie tylko wygodne i komfortowe ale i przepiękne! Teraz wszystkie sklepy oferują mnóstwo niesamowitych kostiumów różnych kolorów i fasonów. Jedyny minus takiego stroju, to utrudnienia pod czas opalania się, jednak niesamowity design jednoczęściowych strojów kąpielowych sprawia, że są hitem lata 2019.

 

 

Klasyczne modele w klasycznym kolorze

 

Jeśli nie czujesz się pewna jaki strój pasuje ci najbardziej, spróbuj klasyczny model bikini w czarnym kolorze. Młodym dziewczynom taki kostium dodaje powagi, a starsze kobiety w uniwersalnej czerni wyglądają bardzo elegancko.

 

 

Bikini z wysokim stanem

 

Jesteśmy przyzwyczajone już do spodni z wysokim stanem. Są to naprawdę wygodne i bardzo kobiece modele które podkreślają linię talii i sprawiają, że czujemy się bardziej swobodne. W tym sezonie na popularności zyskują stroje kąpielowe z wysokim stanem. Jeśli preferujesz dwuczęściowy kostium ale nie czujesz się pewna swojego wyglądu, ten model jest idealny dla ciebie. Bikini z wysokim stanem sprawi, że uwolnisz się od zbędnych zmartwień co do twojego wyglądu i będziesz się cieszyła z ciepłych wakacji.

 

 

Szydełkowe stroje kąpielowe

 

Szydełkowe ubrania są zawsze klimatyczne i bardzo interesujące. W tym roku bardzo popularne są szydełkowe stroje kąpielowe, są nie tylko bardzo ładne, ale i naprawdę wyjątkowe.

 

Podoba Ci się artykuł?