Każda z nas pragnie stać się lepszą wersją siebie samej. Na pewno nie raz zastanawiałaś się nad tym, jak sprawić, żeby wyglądać luksusowo i drogo. Jeśli myślałaś, że jest to bardzo trudne i wymaga dużych finansowych inwestycji, to się myliłaś! Dziś zdradzimy kilka modnych sekretów każdej luksusowej kobiety!

 

Jak wyglądać luksusowo?

 

Zacznijmy od podstaw. Zadbana kobieta to piękna kobieta. A więc żeby wyglądać ładnie i drogo, powinnaś przede wszystkim dbać o siebie i swoją garderobę. Na ten punkt przekładają się wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, czyli codzienna rutyna mycia twarzy, dobry makijaż, peelingi ciała i inne. Nie zapominaj nigdy o włosach, ona akurat dużo mówią o swojej właścicielce. Do tego warto też dbać o zdrową i zrównoważoną dietę, uprawiać sport.

 

 

Odchodząc od rytuałów związanych stricte z ciałem, przechodzimy do ubrań. O nie też powinnaś dbać. Odpowiednie pranie i prasowanie ciuchów polepszy ich wygląd, a twoje stylizacje będą lśnić czystością!

 

Baza garderoby nie musi być droga i markowa

 

Jeśli pragniesz wyglądać bardziej luksusowo musisz pamiętać tę regułę - prosta baza i dobre dodatki. Wybieraj proste ubrania ze sklepów sieciowych, zwracaj jednak uwagę na ich jakość. Na takiej bazie oszczędzić dosyć dużo pieniędzy, które już możesz zainwestować w droższe i lepsze akcesoria. Właśnie dodatki do twojej stylizacji staną się jej głównym akcentem!

 

 

Bądź prosta i naturalna

 

Wbrew pozorom prawdziwe piękno i luksus kryją się w prostocie i naturalności. Co to znaczy? Postaw na stonowane kolory garderoby (pomijając oczywiście akcentowe dodatki) i rób neutralny makijaż, który podkreśli twoje naturalne  zalety.

 

 

Ponadczasowe zestwy - jak wyglądać luksusowo?

 

Już wiesz, że wbrew temu, co próbują ci wmówić kolorowe magazyny, wcale nie potrzebujesz wielu ciuchów. Ale co warto kupić, by na początku każdego nowego sezonu nie czuć potrzeby odbycia czyszczących kartę kredytową zakupów? Skompletuj ubrania i akcesoria, które łączą się w perfekcyjne stylizacje, nigdy nie wychodzą z mody i zawsze wyglądają ultra chic.

 

 

Podoba Ci się artykuł?