Dziewczyny! Jesień jest coraz bliżej, a to znaczy, że czas najwyższy zabłysnąć w pięknej jesiennej stylizacji! Główną rolę większości jesiennych kreacji jeszcze z zeszłego sezonu gra płaszcz! Moda na płaszcze staje się coraz bardziej globalna, a projektanci nieustannie szukają nowych fasonów i materiałów, żeby rozwijać tę modę! A więc przejrzyjmy się bliżej temu, co będzie modne w tym sezonie jesiennym!

 

Jaki płaszcz wybrać na jesień 2019?

 

Proste kroje oversize

 

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem dla tego sezonu staną się oversizowe płaszcze w neutralnych odcieniach, z prostym krojem. Takie płaszcze nie kosztują olbrzymich pieniędzy i idealnie dopełnią każdą stylizację. Zastanów się jaki kolor będzie najbardziej odpowiedni dla twojej garderoby i będziesz gotowa na jesień. Wśród najpopularniejszych, kremowy, szary i karmelowy.

 

 

Trendowe materiały – skóra

 

Jeśli chcesz zabłysnąć, to wybierz skórę. Projektanci w tym sezonie wykorzystują ten materiał niemal wszędzie. Na wybiegach zobaczymy nie tylko skórzane płaszcze, ale i spodnie, marynarki, a nawet sukienki! Daj władzę fantazji! Tu możesz eksperymentować z kolorami. Oliwka, kremowy, szary, czarny – wybór jest ogromny! Na pewno dobierzesz coś dla siebie!

 

 

Rękaw dzwonek – a ty się zdecydujesz?

 

Nowym modnym rozwiązaniem tego roku są rękawy dzwonki u płaszczy. To bardzo niejednoznaczny wybór projektantów, natomiast szerokie rękawy nadają stylizacji ciekawego charakteru. Taka moda nawiązuje do stylu vintage i jest bardzo kobieca.

 

Jeansowe płaszcze

 

Kolejnym trendem roku 2019 są wyroby jeansowe. Ta moda zainspirowała projektantów do stworzenia ciekawych jesiennych kolekcji na podstawie tego materiału. W tym roku możemy znaleźć naprawdę wyjątkowe płaszcze z jeansu! Wygląda znakomicie!

 

Podoba Ci się artykuł?