O nas

Jeśli jesteś pasjonatem mody, podążasz za najnowszymi trendami, lubisz rzeczy oryginalne i inspirujące, to oznacza, że znalazłeś się we właściwym miejscu! Właśnie wkroczyłeś w magiczną krainę świata mody! Buty, odzież, torebki, akcesoria, wszystko czego potrzebujesz, by wyrazić siebie znajdziesz właśnie tutaj! wSzafie.pl – stronie tworzonej przez ludzi takich jak Ty!

Dołącz do nas

wSzafie.pl została stworzona, by wszystko czego potrzebujesz Ty i Twoja szafa znalazło się w jednym miejscu, a do tego, by zakupy były łatwe, miłe i przyjemne, a ponad wszystko inspirujące! Dołącz do naszej społeczności pełnej pięknych i pomysłowych ludzi. Twórz własne kolekcje, dodawaj inspirujące zdjęcia, rozmawiaj, komentuj – WYRAŻAJ SIEBIE! Czekamy właśnie na Ciebie!

Dołącz do nas

Załóż konto

Mając już profil wSzafie.pl możesz zacząć wyrażać siebie. Dodawaj rzeczy, które najbardziej pokazują twój gust, twoje upodobania, smak, kierunek modowy, którym właśnie podążasz, rzeczy, akcesoria, które w tym dniu, w tej chwili właśnie określają twój humor.

Strona kreacji

Wyrażaj siebie

wSzafie.pl przechowuje dodane przez swoich użytkowników zdjęcia rzeczy oraz ich opis i link pod którym możecie je kupić Strona nie ma granic Możesz dodawać ile chcesz i kiedy chcesz. Wynajduj, badaj krańce Internetu i pokazuj innym swoje perełki. Najmodniejsza szafa wszech czasów może należeć właśnie do Ciebie.

Twórz własne kolekcje

wSzafie.pl widzisz również kolekcje stworzone przez innych miłośników mody i zakupów. Możesz obserwować ich szafy i wszelkie inne poczynania na serwisie. A może nie jesteś mistrzem okazji internetowych? Nic nie szkodzi! Śledź aktywność innych szafomaniaków, podpatruj ich działania i nowo dodane rzeczy. Kto wie, a może to właśnie Ty staniesz się natchnieniem dla innych?!

boks kreacji

Poznawaj, Komentuj, Oceniaj

Strona daje szanse dzielenia się swoimi inspiracjami i poznawania upodobań innych. Dołącz do nas – dyskutuj, oceniaj szafy innych, poznawaj nowych ludzi, komentuj ich poczynania. Twoja opinia jest niezwykle cenna! Najlepszym rzeczom przyznawaj serduszka a te które chętnie widziałbyś u siebie dorzucaj do swojej szafy.


wSzafie.pl jest to serwis poświęcony najnowszym obowiązującym trendom. Oprowadzimy Cię po najnowszych kolekcjach i pokażemy co jest teraz na topie i w jakim kierunku modowym podąża świat, a z nim i Ty! wSzafie.pl otwiera drzwi do czarującego świata mody. Najnowsze trendy prosto z wybiegów, witryn i katalogów. Codziennie nowe okazje. Bądź na bieżąco razem z nami! Nie marnuj czasu! Dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie!